O nas

Automyjnia "Clean Park", to myjnia, która ma na celu zaspokajanie indywidualnych oczekiwań nawet najwybredniejszych klientów, dzięki szerokiej gamie usług pielęgnacji, czyszczenia i konserwacji samochodu.

Usługi automyjni w naszym zakładzie grupują się w trzech działach:

  • bierzące mycie i kosmetyka samochodów, 
  • pielegnacja i konserwacja samochodów, 
  • autorenowacja. 

Nasz zakład specjalizuje się w zaawansowanej kosmetyce samochodowej nazywanej inaczej autodetailingiem bądź car-spa. W tym celu wspołpracujemy i korzystamy z doświadczeń i środków najbardziej liczących się firm produkujących kosmetyki samochodowe na świecie w tym Swiss, Zymoll, Meguiars i wielu innych.

Zoptymalizowane zabiegi pielegnacji, którym poddawane są samochody mają być synonimem jakości, elegancji i najlepszej ochrony. Do takich usług zaliczamy m.in.: polerowanie, renowacje oraz zabezpieczanie lakierów powłokami ochronnymi, kompleksowe czyszczenie tapicerek, konserwacje, renowacje i pielegnacje tapicerek skórzanych.


Promocje w Clean Park


Automyjnia Clean Park

W naszym zakładzie dokonujemy wszelkich starań aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pomaga nam w tym odpowiednio przeszkolona i sprawdzona załoga z wieloletnim doświadczeniem oraz współpraca z renomowanymi firmami produkującymi kosmetyki samochodowe najwyższej jakości.

Naszą dewizą jest doskonalenie tego co już jest doskonałe.


Klienci naszej myjni mają do dyspozycji także usługi sezonowe serwisu opon i serwisu klimatyzacji. Dzieki temu w jednym punkcie i tym samym czasie można wykonać usługi, które wymagają przemieszczania się w sezonie między kilkoma punktami serwisowymi. Pozwala to na oszczedność czasu, paliwa, eliminuje stanie w kolejkach, zmniejszja koszty obsługi.

Bezpośrednie sąsiedztwo centrum handlowego oraz hipermarketów Castorama, Kaufland, Carrefour i wielu innych pozwala na wykonanie zakupów, podczas pobytu samochodu w myjni.

Naszą ofertę urozmaicają zmieniające się co tydzień, atrakcyjne promocje.

Copyrights 2019 CleanPark Wszystkie prawa zastrzezone
projekt i realizacja: LOGIC-SYSTEM